TeleTıp ile Doktor Randevusu

Sevdiğiniz ya da aile bireylerinden birinin sağlığıyla ilgili doktor görüşmesi yapmak istiyorsanız, TeleTıp sizin için uygun bir seçim olabilir. Sorumluluğunuz gereği, reçete yönetiminden doktor randevularını planlamaya ve sevdiklerinizi hafta boyunca birçok ziyarete götürmeye kadar çeşitli sağlık bakım ihtiyaçlarını yönetmenizi geektirebilir. Kişisel bakım, ev işleri ve ulaşım gibi ek sorumluluklarla birleştiğinde bu son derece zor olabilir.

TeleTıp, doktor randevusu sırasında bakımınız altındaki kişiler için tıbbi tedaviyle ilişkili stresin bir kısmını hafifletmeye yardımcı olabilir. TeleTıp, evinizin rahatlığında yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunar ve kullanımı kolaydır. Bakım ve bekleme odalarına seyahat süresini kısaltır ve günün veya gecenin herhangi bir saatinde kullanılabilir.

Uzman Hekimler doktor randevu platformu, doktorlarla günde 24 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün canlı video görüşmesi yapmanıza olanak sunar. Uzman Hekimler ayrıca ruh sağlığı doktorlarından randevu alarak doktorlarla görüşmenizi kolaylaştırır. Akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı kullanarak bir hesap oluşturmak ve bir doktorla iletişim kurmak kolaydır.TeleTıp ile Doktor Randevusu Sağlık Sorunlarınıza Nasıl Yardımcı Olabilir?

Çevrimiçi Doktor Randevusu

TeleTıp, soğuk algınlığı ve grip, sinüs enfeksiyonları, deri döküntüleri, ve alerjiler gibi hastalıklar için mükemmel bir seçimdir. TeleTıp ayrıca kronik hastalıkların yanı sıra stres, kaygı, üzgün hissetme ve depresyon gibi davranışsal sağlık sorunlarını ele almak için de kullanılabilir.

Bir TeleTıp ziyareti sırasında doktora mevcut ilaçlarınız, alerjileriniz ve sağlık sorunlarınız hakkında bilgi vermek için bir giriş formu doldurmanız istenebilir. Doktor daha sonra mevcut semptomlarınızı ele alacak ve daha fazla bilgi toplamak veya duygularınızı netleştirmek için size sorular sorabilir. Yüz yüze ziyarette olduğu gibi, doktor belirtilerinizi izleyerek kapsamlı bir değerlendirme yapacak ve sizden belirli semptomları değerlendirmek ve tanımlamak için ellerinizi kullanmanızı isteyebilir. Bakıcı olarak, bakımınızdaki kişiye bir ziyaret planlamasında ve randevu sırasında eşlik edebilirsiniz.

Uzman Hekimler platformunda doktor ve hasta arasında uzun süreli takip sistemi geliştirerek tedavinin daha etkili olması gerektiğine inanıyoruz. Hastalar dakikalar içerisinde ilk müsait doktoru görebilir veya tercih ettikleri ve düzenli olarak görebilecekleri doktorlardan randevu alabilirler.

Yazıyı Paylaş