Bir hastaneden fazlasıyız…

Uzman Hekimler’in odak noktası klinik mükemmellik, uygun maliyet ve modern teknolojidir. Sorunsuz sağlık hizmeti sunumunu kolaylaştırmak için teknolojiyi kullanıyoruz. Uzman Hekimler, liderlik ruhunu işin ötesine taşır ve tüm dünyayı sağlıklı tutma sorumluluğu benimser. Uzman Hekimler , kullanıcıların seyahat ederken bile doktorlardan tıbbi tavsiye almalarını sağlayan çevrimiçi bir Tıbbi İkinci Görüş platformudur. Sanal çevrimiçi tıbbi yardım hizmetimiz, dünyanın her yerinden insanlar için nihai rahatlık ve birinci sınıf sağlık hizmeti sağlar.

Uzman Hekimler ile, HD video kalitesi ile gerçek zamanlı yüz yüze doktor konsültasyonu randevusu oluşturabilirsiniz. Evinizin rahatlığında yüksek nitelikli hekimlere danışın.

uzmanhekimler.com çevrimiçi doktor randevusu
uzmanhekimler.com nasıl çalışır?

1- Hizmetinizi Bulun

2- Doktorunuzu Seçin

3- Randevu Al

4- Doktorunuzla Görüşün

Uzman Hekimler bir sağlık hizmeti sunucusu değil, sağlığa erişmek isteyenler ile sağlık hizmeti sunucularını buluşturan bir platformdur.

Bu platform danışanların/hastaların veya sağlık konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlerin dünya çapında seçkin doktorlardan veya diğer sağlık uzmanlarından çevrimiçi, gerçek zamanlı, yüz-yüze tıbbi tavsiye veya ikinci bir tıbbi görüş almasını sağlar.

Online tıbbi danışmanlık hizmeti veren platformumuz, çığır açan yenilikçi teknolojileri kullanarak, müşteriler/hastalar/danışanlar ile doktorlar ve diğer sağlık profesyonelleri arasındaki fiziksel ve coğrafi engelleri kaldırmayı, tek bir platformda buluşturmayı sağlarken; Dünya’nın her yerinden insanlara da uygun maliyetle, yüksek kaliteli sağlık danışmanlığı hizmetine ulaşma olanağı sunar.
UzmanHekimler.com platformu üzerinden, müşteriler/hastalar/danışanlar evlerinin rahatlığında, yüksek nitelikli ve deneyimli doktorlarla anında, gerçek zamanlı yüz yüze HD kalitesinde video görüşmesi yapabilir veya istedikleri saate randevu alarak, sağlıkları/hastalıkları konusunda danışmanlık alabilir veya ikinci bir uzman hekim görüşü sorabilir.

Vizyonumuz

Dünya’daki bütün hastaların ve sağlık-bakım hizmetine ihtiyacı olanların güvenilir sağlık bilgilerine/hizmetlerine erişmesini sağlayacak, klasik sağlık sunum modelini dönüştüren yenilikçi bir sağlık hizmeti sunma modeli geliştirmektir. Bunu vizyonu gerçekleştirmek için; siz değerli hekimler ve diğer sağlık profesyonelleri ile işbirliği yapıyoruz. Sağlık hizmetlerini herkes için erişilebilir ve ekonomik hale getirmeye kararlıyız.

Misyonumuz

Yenilikçi teknolojileri kullanarak, uygun maliyetli sağlık danışmanlıkları sağlamak ve hastalara uygun fiyatlı sağlık hizmetleri sunmak için seçkin doktorlar ve sağlık uzmanlarıyla ortaklık yapıyoruz.

UzmanHekimler.com nasıl çalışır?

Hekimlerin/sağlık profesyonellerinin bu platformda yer almaları için online online başvuru formunu doldurarak sisteme kayıt olmaları gerekir. Başvuru iki iş gününde değerlendirilip size dönüş sağlanır. Başvurunuz kabul edildiğinde, UzmanHekimler.com platformuna erişim sağlayacak kullanıcı adı ve şifresi size gönderilir. Platformda size özel bir sayfa oluşturulur. Dilerseniz bu web sayfasını kendi özel ana sayfanız olarak kullanabilir, bilgilendirici video ve belgelerinizi/dokümanlarınızı ekleyerek, hastalarınız/müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. “Panel” sekmesi altında profil ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz.
Sizden alınan randevuları sistem üzerinde görebilir, kişiselleştirilmiş panelinizde randevuları değiştirebilir, iptal edebilir, kişisel notlar ekleyebilir, hastalara mesajlar gönderebilir ve yeni randevular oluşturabilirsiniz.

Hekimler bu işbirliği sisteminin ana gücüdür. Sistem olarak bizimle çalışan seçkin hekimlerimize/uzmanlarımıza değer veriyoruz. Her hekim/sağlık profesyoneli danışmanlık seans ücretini kendisi belirler. Sistemimiz hekimin belirlediği danışmanlık ücretinin tamamını kendisine öder. Bu miktara servis hizmeti bedeli ilave edilerek, hizmet satın alıcılarına/müşterilere/danışanlara sunulur. Gelirleriniz 15 günde bir hesabınıza aktarılır.

UzmanHekimler.com, kalite geliştirme politikası çerçevesinde danışanlara/hastalara hekimler hakkında yorum yapma olanağı sağlar. Hasta yorumları hekimin/sağlık profesyonelinin vermiş olduğu hizmetin kalitesinin bir göstergesi olarak web sitesinde yayınlanır ve diğer hastalar için de bir referans niteliği taşır.
Siz değerli meslektaşlarımızı bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz.

Hızla değişen ve dönüşen dünyada mesleğinizi global olarak devam ettirmek ve bilinirliğinizi artırmak için hemen başvururunuzu yapınız. Meslek hayatınızın muhtemelen en önemli adımını atmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Uzman Hekimler Doktorlar İçin Nasıl Çalışır?

1.

Başvurunuzu gönderin

Uzmanlarımız arasında yer almak için başvurunuzu yapın.

2.

Başvurunuzu Değerlendiriyoruz

Başvurunuzu değerlendirip sonucu size bildireceğiz.

3.

Hastalarınızla Görüşmeye Başlayın

Değerlendirmeden sonra, sisteme giriş yapmak için bir kullanıcı adı ve şifre alacaksınız.

Vizyonumuz, klasik sağlık hizmeti modelini dönüştürerek, dünya çapındaki hastaların en güncel ve doğru sağlık bilgilerine teknoloji destekli bir platform aracılığıyla erişmesini sağlayarak yeni bir çağ açmaktır.

Yenilikçi teknolojileri kullanarak, uygun maliyetli sağlık danışmanlıkları sağlamak ve hastalara sağlık hizmetleri sunmak için seçkin doktor ve sağlık uzmanlarıyla ortaklık yapıyoruz.

uzmanhekimler.com palatformu paydaşları hasta mahremiyeti, özel hayatın gizliliği, kişisel verilerin korunması ve diğer mesleki etik kurallara uymakla yükümlüdür.

Doktorunuzu ziyaret ederken evde kalarak zamandan tasarruf edin ve sağlıklı kalın.

Bir doktora gitmek için evinizden ayrılmanıza gerek yok. Tek ihtiyacınız olan şey, uzmanhekimler.com’da doktorunuzu bulmak ve daha önce karar verdiğiniz zamanda onunla görüşmek.

[fusion_faq filters=”no” featured_image=”” cats_slug=”” exclude_cats=”” orderby=”date” order=”DESC” type=”” boxed_mode=”” border_size=”” border_color=”” background_color=”” hover_color=”#ffffff” divider_line=”” title_font_size=”” icon_size=”” icon_color=”” icon_boxed_mode=”” icon_box_color=”” icon_alignment=”” toggle_hover_accent_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” number_posts=”4″ /]
Aradığınız Uzmanı Bulun
about consult health specialists - Uzman Hekimler
online doktor randevusu

Alanında Uzman Hekimler

uzmanhekimler.com platformu, sizi ve sevdiklerinizi göz önünde bulundurarak sağlığınız için doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur.

Uzman Bul
dr mehmet isik - Uzman Hekimler